Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
MENU
OTEVÍRACÍ
DOBA

OBCHODY

PO‑NE 10:00 - 20:00

 

SUPERMARKET

PO‑PÁ 7:00 - 21:00

SO‑NE 10:00 - 20:00


MUZEUM FANTASTICKÝCH ILUZÍ

PO-NE 9:00 - 21:00

 

Tel: +420 734 898 607

 

Právní doložka

PALÁC MYŠÁK a. s., s adresou sídla Praha 1, Vodičkova 710/31, PSČ 110 00, IČO: 07629214, společnost zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 23939

 

Prohlášení o obsahu webu a Podmínky použití

Některé informace na této internetové stránce nemusí být správné z důvodu změn skutečností, ke kterým mohlo dojít po uvedení na trh. Některé popisované nebo vyobrazené věci, návrhy nebo další dokumentace nemusí být k dispozici. Provozovatel webu si vyhrazuje právo provádět kdykoliv bez upozornění změny textů, popisů i fotodokumentace. Informace na této internetové stránce jsou poskytovány "tak, jak jsou". V žádném případě nebude společnost Palác Myšák, a.s. nebo správce webu odpovědná žádné straně nebo za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní nebo jiné následné škody z důvodu jakéhokoli použití této internetové stránky, nebo jakéhokoli jiného odkazovaného internetového serveru, včetně, bez omezení, jakékoli ztráty zisků, přerušení obchodování, ztráty programů nebo jiných dat na vašem systému pro zpracovávání informací nebo jinak, a to i v případě, že jsme byli výslovně upozorněni na možnost takového poškození. Společnost Palác Myšák, a.s. neposkytuje žádné záruky a/nebo reprezentace o žádném jiném internetovém serveru, ke kterému byste mohli získat přístup prostřednictvím tohoto serveru. Informace na tomto internetovém serveru mohou obsahovat technické nepřesnosti nebo typografické chyby. Informace obsažené na tomto internetovém serveru se mohou kdykoli změnit bez předchozího upozornění nebo povinnosti.