Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
MENU
OTEVÍRACÍ
DOBA

OBCHODY

PO‑NE 10:00 - 20:00

 

SUPERMARKET

PO‑PÁ 7:00 - 21:00

SO‑NE 10:00 - 20:00


MUZEUM FANTASTICKÝCH ILUZÍ

PO-NE 9:00 - 21:00

 

Tel: +420 734 898 607

 

Sherri - zlatnictví a klenotnictví

Zlatnictví Sherri Time & Glamour dlouhodobě působí na českém i slovenském trhu v oblasti prodeje klenotů, šperků, drahých kamenů a značkových hodinek. Na trhu je již více než 20 let. Díky již páté generaci zlatníků má společnost velké zkušenosti v oboru drahých kovů.

Značka SHERRI Time & Glamour je registrovanou obchodní značkou, která za dobu svého působení získala nespočet obchodních partnerů i spokojených zákazníků. Buďte jedním z nich i Vy!
Nabízíme široký sortiment luxusních zlatých a stříbrných šperků, zásnubních a snubních prstýnků a kvalitních značkových hodinek, takových značek jako jsou Tag Heuer, Festina, Ingersoll a další.

Ve zlatnictví Sherri dále odkupujeme prsteny, zlaté i stříbrné mince, brože, řetízky či jiné šperky nebo třeba i stříbrné příbory či zlaté zuby. Bez úředních průtahů ze starých šperků vytěžíte okamžitě a v hotovosti maximální možný zisk, a to i přesto, že Vaše šperky již vyšly z módy nebo jsou polámané. Příjemný personál a diskrétní prostředí, kde budete moci své drahé kovy prodat za skutečnou tržní cenu.

Naši zákazníci se k nám rádi vracejí nejen pro široký sortiment nabízeného zboží, ale také pro náš čistý rodinný přístup. Našim hlavním mottem je vytvoření důvěry a celkové spokojenosti každého zákazníka.

www.sherri.cz